Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

CARE PLUS Koc gaśniczy

59,00 PLN

Koszt wysyłki od: 9,50 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 2-5 dni (Czytaj więcej)

Prawie 40% wszystkich pożarów w domu zaczyna się w kuchni. Koc gaśniczy Care Plus® to środek bezpieczeństwa do zwalczania małych pożarów w domu lub na wakacjach. Produkt składa się z koca, zrobionego z materiału odpornego na ciepło, który może zostać narzucony na ogień w celu ugaszenia go. Koc gaśniczy Care Plus® może być używany na kempingu, w kuchni, podczas grillowania, do gaszenia pożarów na łodziach lub w samochodach, w biurze itd. Koc przeciwpożarowy jest złożony w pokrowcu i może zostać wypakowany za jednym pociągnięciem. Pokrowiec można z łatwością przechowywać, posiada specjalny pasek do powieszenia w najbardziej odpowiednim miejscu.

Aby zaistniał pożar pojawić się musi trójkąt trzech składników pożaru: ciepło, paliwo i tlen. Koc gaśniczy musi w całości pokrywać płonący przedmiot lub zostać położony na szczycie strefy ognia, by zdusić ogień na ziemi. Koc gaśniczy odcina dopływ powietrza (=tlen) i w ten sposób gasi pożar.

Parametr Wartość
Wymiary100X100cm
Na wyprawyTak
Na podróżTak

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Dane techniczne

Wymiary100X100cm
Na wyprawyTak
Na podróżTak

Inni klienci oglądali również...