Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

PETZL Czołówka STRIX VL

Promocja 316,00 PLN
-20% 395,00 PLN

Wysyłka: GRATIS!


Rozmiary

Jak dokonać pomiaru ?

Wysyłamy w ciągu 2-5 dni (Czytaj więcej)

Latarka czołowa STRIX VL z wieloma możliwościami przenoszenia, z funkcją oświetlenia widzialnego i kolorowego. Podwójna rotacja korpusu pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Latarka nieabsorbująca rąk. Wiele możliwości przenoszenia: na kasku, kamizelce, na głowie lub na szyi. Podwójna rotacja korpusu i głowicy latarki zapewnia dużą swobodę w orientowaniu wiązki światła (180° poziomo i 120° pionowo).

Stałe oświetlenie gwarantuje zachowanie parametrów światła, które się nie zmniejszają w miarę zużycia baterii. Gdy to nastąpi latarka przełącza się na tryb rezerwowy.

Manipulacja pokrętłami jest prosta i cicha, nawet w rękawiczkach. Intuicyjna obsługa dla zapewnienia dyskrecji: oświetlenie widzialne i podczerwone włącza się osobnymi pokrętłami, by uniknąć ryzyka pomyłki.

STRIX VL posiada dwa tryby oświetlenia. Oświetlenie kolorowe czerwone (20 h, 1 lm, 4 m), zielone (17 h, 1.5 lm, 4 m), niebieskie (17 h, 0.35 lm, 2 m) oraz oświetlenie białe: dyskretne (65 h, 0.40 lm, 3 m), bliskie (20 h, 15 lm, 20 m), do przemieszczania się (4h 30, 40 lm, 40 m).

PETZL to francuska marka produkująca sprzęt turystyczny, wspinaczkowy oraz sprzęt specjalistyczny do prac na wysokościach. PETZL to słynny producent między innymi karabinków, czołówek, uprzęży, kasków. Firma jest niezwykle wszechstronna, tworzy również specjalistyczny sprzęt do pracy w strefach narażonych na wybuchy.

Specyfikacja:

  • Podwójna rotacja korpusu
  • Podwójna rotacja głowicy
  • Ciężar: 95 g bez baterii
  • Zgodna z wymaganiami “Buy America”
  • CE

TRYB

ILOŚĆ ŚWIATŁA

ZASIĘG

CZAS PRACY

1

0,40 lm

3 m

65 h

2

15 lm

20 m

20 h

3

40 lm

40 m

4h 30

Nazwa pliku do pobrania

PETZL - Jak dbać o sprzęt
Jak dbać o sprzęt???
Parametr Wartość

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 12,00 PLN.*

* - Kupon jest do wykorzystania jako zniżka przy kolejnych zakupach.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Inni klienci oglądali również...