Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

POLAR Pulsometr M400HR

Promocja 659,00 PLN
779,00 PLN

Wysyłka: GRATIS!


Rozmiary

Jak dokonać pomiaru ?

Ten produkt nie będzie już osiągalny (Czytaj więcej)

Chcę otrzymać wiadomość na e-mail.

Zaawansowany zegarek sportowy z GPS i pomiarem tętna od marki POLAR. Jeden z najnowszych modeli, który sprosta wymaganiom najbardziej wymagających biegaczy!

Cechy:

  • Sprawdzaj tempo, dystans i wysokość n.p.m. za pomocą wbudowanego GPS
  • Monitoruj swoją całodobową aktywność, spalone kalorie i zrobione kroki
  • Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi internetowemu Polar Flow
  • Wyznaczaj cele i pokonuj własne rekordy
  • Znajdź drogę do domu dzięki funkcji Powrót do Punktu Startowego
  • Dobierz intensywność treningu do indywidualnych stref tętna (funkcja wymaga nadajnika na klatkę piersiową H7)

Szczegółowe opcje:

Funkcje pomiaru wysiłku

Konfigurowalne limity stref tętna

Limity stref tętna można ustawić na trzy sposoby: wybrać domyślne strefy, które są obliczane na podstawie tętna maksymalnego; wprowadzić je samodzielnie lub wybrać strefy określone na podstawie wartości progowych.

HRmax (wprowadzone przez użytkownika)

HRmax (na podstawie wieku)

Najwyższa liczba uderzeń serca na minutę (bpm) podczas największego wysiłku fizycznego. Aby wstępnie oszacować maksymalne tętno, odejmij swój wiek od liczby 220. Wskaźnik HRmax jest przydatny do określania intensywności treningu w taki sam sposób jak w przypadku stref intensywności. Niektóre produkty firmy Polar określają tętno maksymalne, przeprowadzając Polar Fitness Test (zob. HRmax (na podstawie Polar Fitness Test)).

Polar Fitness Test

Polar OwnCal ® – Inteligentny licznik kalorii

Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii dostępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i intensywność aktywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest dostępny w monitorach pracy serca i monitorach aktywności fizycznej.

Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym

Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowych w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą intensywność treningu. Jeśli osiągniesz wartości spoza aktualnej strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym.

Automatycznie ustawiane limity HR (bpm / %) na podstawie wieku

Komputer treningowy automatycznie określa limity tętna zależnie od maksymalnego tętna, wyznaczonego na podstawie wieku (220 minus wiek), dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Limity są podawane jako liczba uderzeń serca w ciągu minuty (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Zobacz także część „Ręcznie ustawiane limity”.

Średnie, minimalne i maksymalne tętno z treningu

Tętno - bpm / %

Pomiar tętna pozwala na określenie intensywności pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%).

Strefy tętna

Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: bardzo lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna.

Rezultat treningu

Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu zmotywują Cię do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest wpływ poszczególnych treningów na Twój organizm, funkcja ta poda Ci wszystkie wymagane informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub są przesyłane na serwis internetowy, celem jeszcze pełniejszej analizy.

Funkcje aktywności

Całodobowy pomiar aktywności

System pomiaru całodobowej aktywności rejestruje Twoją aktywność o różnych poziomach intensywności – bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazuje czas odpoczynku, jak również informacje o codziennej aktywności o małej, średniej i dużej intensywności. Posiada także licznik kalorii i kroków.

Activity Goal

Krokomierz

Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z treningiem. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.

Czas aktywności

Czas aktywności to skumulowany czas aktywności fizycznej korzystnej dla zdrowia i sprawności fizycznej. Zalecany czas aktywności powinien wynosić 30 lub więcej minut dziennie.

Sleep Duration and Quality

Activity Benefit

Activity Intensity Levels

Informacja o braku aktywności

Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu.

Funkcje treningowe

Najlepsze wyniki

Zapisuje najlepsze wyniki i powiadamia Cię, kiedy pobijesz swój rekord.

Sygnalizacja dźwiękowa

Podczas treningu urządzenie emituje sygnały dźwiękowe, powiadamiając Cię, że musisz zwolnić lub przyspieszyć, aby osiągnąć zaplanowane cele treningowe.

Timer interwałów

W oparciu o dystans lub czas możesz ustawić dwa timery dla dowolnych ćwiczeń interwałowych.

Treningi interwałowe z podpowiedziami – oparte na tętnie / dystansie

Stwórz trening interwałowy oparty na czasie, tętnie lub dystansie, a otrzymasz podpowiedzi i wskazówki w trakcie jego wykonywania.

Ręczne i automatyczne okrążenia

Profile sportowe (edytowalne)

Funkcja umożliwia dodanie wszystkich ulubionych sportów, które uprawiasz i skonfigurowanie ustawień dla każdego z nich. Przykładowo, możesz ustawić poszczególne ekrany – wybrać jakie dane mają być wyświetlane podczas treningu: tętno, prędkość, dystans lub inne, w zależności od Twoich upodobań oraz wymagań treningowych. Funkcja automatycznie wykrywa dodane przez Ciebie sensory. Możesz skonfigurować do 15 (w przypadku urządzenia Polar RCX5), do 20 (w przypadku urządzenia Polar V800 i M400) lub do 4 profili sportowych (w przypadku urządzenia V650).

ZonePointer

Konfiguracja wyświetlacza

Możesz tak skonfigurować komputer treningowy, aby na wyświetlaczu przedstawiane były te informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Wyświetlacz można skonfigurować z poziomu komputera treningowego lub za pomocą programu ProTrainer 5.

ZoneLock

Funkcja ZoneLock pozwala zachować określoną intensywność ćwiczenia. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu lub w jego trakcie – wystarczy wtedy nacisnąć przycisk, gdy zaczniesz już ćwiczyć z określoną intensywnością.

Funkcje dostępne w serwisie internetowym Polar Flow

Krokomierz

Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.

Zaawansowana analiza treningu

Możesz łatwo przeanalizować każdy szczegół Twojego treningu, poznać dokładniej swoje ćwiczenia i dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu.

Podgląd mapy

Korzystanie z sensora GPS podczas treningu pozwala na odtworzenie przebytej trasy na mapie. Mapa pozwala na bardziej szczegółową analizę danych treningowych.

Odtwarzanie treningu

Funkcja wideo, dzięki której możesz analizować kluczowe momenty tras treningowych.

Czas i jakość snu

Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.

Cele treningowe

Rodzaje aktywności

Strefy aktywności umożliwiają monitorowanie Twojej aktywności na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niska, średnia i wysoka. Możesz sprawdzić swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne. Możesz także porównać intensywność różnych stref aktywności (niska, średnia i wysoka). Im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności możesz znaleźć w serwisie internetowym Polar Flow.

Zaawansowana analiza aktywności

Dzięki raportom możesz w łatwy sposób przeanalizować swoją codzienną i długoterminową aktywność fizyczną. Całkowity czas aktywności pokazuje łączny czas wysiłku, który korzystnie wpływa na Twój organizm. Poza szczegółami dotyczącymi Twojej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą, możesz również otrzymywać informacje na temat zbyt długiego okresu braku aktywności.

Dziennik treningowy

Dziennik dostępny jest na stronie internetowej firmy Polar. Po przesłaniu danych treningowych z komputera treningowego do dziennika możesz z łatwością analizować swoją aktywność i planować przyszłe sesje treningowe. Dostępne są również miesięczne i tygodniowe podsumowania.

Funkcje aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne

Krokomierz

Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.

Czas i jakość snu

Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.

Kompatybilność aplikacji na urządzenia mobilne

iPad (3 i 4 generacji), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5 generacji). Wersja obsługująca system Android dostępna będzie w grudniu 2014

Natychmiastowa analiza treningu

Informacja o braku aktywności

Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu. V800 w aplikacji Flow pokazuje kiedy byłeś zbyt długo w bezruchu.

Łatwa synchronizacja z serwisem Polar Flow za pomocą Bluetooth® Smart

 

Funkcje wbudowanego GPS

Powrót do punktu początkowego

Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu, a także wskaże odległość od niego. Teraz możesz bezpiecznie odkrywać nowe, nieznane trasy, wiedząc, że jesteś o jedno naciśnięcie przycisku od miejsca rozpoczęcia treningu.

Szacunkowy czas ukończenia

Kiedy wybierzesz się pobiegać lub na przejażdżkę, otrzymasz informację o szacunkowym czasie ukończenia w oparciu o tempo lub prędkość.

Autostart/stop

Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie rozpoczyna/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się.

Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity

Prędkość / Tempo – bieżąca, średnia oraz maksymalna

Running Index

Running Index to wskaźnik oparty na pomiarze pracy serca oraz prędkości podczas biegu. Wskazuje on na jakim poziomie znajduje się Twoja efektywność biegowa w danym dniu, zależna od kondycji oraz ekonomiki biegu. W pulsometrze V800 funkcja ta uwzględnia także nachylenie terenu.

Wysokość n.p.m. na podstawie GPS

 

Funkcje zapisu

Dziennik treningowy

Zapisuje do 30 godzin treningów (czas zapisu może się różnić w zależności od ustawień języka). Możesz wyświetlać dane treningowe z ostatnich czterech tygodni i informacje o planowanych treningach w ciągu kolejnych czterech tygodni.

Pamięć: 30 godzin treningu z wykorzystaniem GPS i pomiarem tętna

Pliki treningowe (z podsumowaniami) - 14

 

Przesyłanie danych

Kompatybilność z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8 i nowszymi

Kompatybilność z serwisem internetowym Polar Flow poprzez standardowy kabel micro-USB (wymaga oprogramowania FlowSync)

Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow przez usługę Bluetooth Smart

Kompatybilność z systemem Mac OS X, wersje 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 i nowsze

Eksport danych treningowych

Możliwość eksportu danych treningowych do innych serwisów i aplikacji.

Funkcje podstawowe

Podświetlenie

Żywotność akumulatora: Do 8 godzin treningu (przy użyciu GPS i nadajnika na klatkę piersiową) oraz do 24 dni w trybie wyświetlania czasu z monitorowaniem codziennej aktywności

Akumulator ładowny standardowym kablem micro-USB

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego

Możesz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji za pomocą kabla USB.

Data i dzień tygodnia

Blokada klawiszy

Godzina (12/24h) z alarmem

Wodoszczelność - 30m

Parametr Wartość

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 24,00 PLN.*

* - Kupon jest do wykorzystania jako zniżka przy kolejnych zakupach.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Inni klienci oglądali również...