Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

ISOSTAR Koncentrat LONG ENERGY 790g

Promocja 27,00 PLN
35,00 PLN

Koszt wysyłki od: 9,50 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 24 h (Czytaj więcej)

Isostar Long Distance Energy to bardzo energetyczny preparat do przygotowania napoju izotonicznego został opracowany specjalnie w taki sposób, aby odpowiedzieć na potrzeby organizmu podczas długotrwałych ćwiczeń sportowych. Stanowi on optymalną mieszankę węglowodanów prostych i złożonych, dostarcza energii stopniowo przez dłuższy czas. Witamina B1 sprzyja przemianie węglowodanów w energię, podczas gdy antyoksydanty (witaminy C i E) redukują stres utleniania następujący w wyniku przedłużającego się wysiłku fizycznego. Wreszcie, odpowiednie stężenie sodu skutecznie zapobiega skurczom.

Napój ten, ze względu na jego skuteczność i łatwość trawienia jest szczególnie ceniony przez wysokiej klasy sportowców, zwłaszcza kolarzy. Specjalnie dostosowany do potrzeb sportowców wytrzymałościowych. Polecany jest także sportowcom uprawiającym biegi (maraton), triathlon, piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę, rugby, hokej, polo wodne. Postać napoju i smak pomarańczy zapewniają jednocześnie nawodnienie i orzeźwienie.

Zalecane spożycie: spożywanie napoju jest zalecane podczas długotrwałych ćwiczeń (ponad 2 godziny) i/lub w czasie zawodów. Dla uzyskania optymalnej skuteczności należy wypić 150 do 200 ml napoju przed rozpoczęciem ćwiczeń/zawodów, następnie, w trakcie wysiłku, pić napój co 20 minut. Regularnie spożywać preparat również po zakończeniu ćwiczeń/zawodów.

Sposób przygotowania: rozcieńczyć 6 dawek w 500 ml wody.

Zawartość opakowania wystarcza na przygotowanie 5 litrów napoju.

Cechy:

  • Smak: pomarańczowy
  • Opakowanie: puszka 790g
  100 g proszku 500 ml napoju
wartość energetyczna 1638 kJ (385 kcal) 1294 kJ (304 kcal)
węglowodany (g) 95,5 75,4
białko i tłuszcze (g) 0 0
sód (g) 0,2 0,16
Witamina C (mg) 48 38
Witamina E (mg) 7,5 5,9
Witamina B1 (mg) 0,95 0,75
Parametr Wartość
Waga790g

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Dane techniczne

Waga790g

Inni klienci oglądali również...