Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

GANZO Nóż składany G702

Promocja 75,65 PLN
-15% 89,00 PLN

Koszt wysyłki od: 9,50 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 2-5 dni (Czytaj więcej)

Model noża składanego Ganzo G702 to solidnie wykonane, a przede wszystkim trwałe narzędzie tnące. Mocna klinga, solidna blokada ostrza oraz otwarta konstrukcja rękojeści wraz z dobrze dobranymi materiałami świadczą o jego niezawodności. Warto dodać że nóż model G702 posiada niezaprzeczalny klimat w stylu "tactical folder".

Klinga o użytkowej lini wykonana została ze stali 440C, której odpowiednie hartowanie zapewnia długie trzymanie ostrości. Dzięki jej odpowiedniej grubości wynoszącej 4mm ciężkie zadania nie stanowią problemu dla tego noża. Producent podkreślając klimat noża zastosował ochronną powłokę ostrza z kolorze czarnym. Dodatkowym "smaczkiem" jest umieszczenie na ostrzu wentylowaneg zbrocza.

Masywna rękojeść wykonana została ze stalowych przekładek , które umieszczono w aluminowych okładzinach. Okładziny zostały pokryte zabezpieczające je powłoką. Zastosowany przekładalny klips umożliwia bezpieczne przenoszenie. Funkcjonalny wybijak umieszczono na końcu rękojeści.

Klinga blokowana jest przez wytrzymały system blokujący typu "Axis Lock". Jego dodatkową zaletą jest prostota obsługi zarówno przez osoby lewo jak i prawo ręczne.

Dane techniczne:

  • model: G702
  • stal: 440C
  • blokada: Axis Lock
  • rękojeść: aluminium
  • długość ostrza: 8,5 cm
  • długość całkowita: 20,5 cm
  • grubość ostrza: 4 mm
  • Gwarancja 12 miesięcy.
Parametr Wartość
Materiał440C

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Dane techniczne

Materiał440C

Inni klienci oglądali również...