Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

CARE PLUS Szczypce do usuwania kleszczy TICK REMOVER

19,90 PLN

Koszt wysyłki od: 9,95 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 24 h (Czytaj więcej)

Czają się w lasach, parkach, w wysokich trawach. Kleszcze. Ten prosty przyrząd pomoże Ci je usunąć, gdy już wbiją się w skórę.

Kleszcze to zmora naszych czasów. Czają się w lasach, parkach, w trawach, na drzewach, trawnikach. Jeśli więc wybierasz się na wakacje, spacerujesz z dzieckiem w parku czy wyprowadzasz psa na pobliską łąkę, jesteś narażony na ukąszenia.

Tick Remover to profesjonalne szczypce, które umożliwią szybkie i bezpieczne usunięcie kleszcza w domowych warunkach. Końcówka szczypiec mocno uchwyci kleszcza, tak byś zdołał wyciągnąć go w całości. Po zabiegu przemyjesz ukąszone miejsce dołączoną chusteczką nasączoną alkoholem.

W Holandii 1 z 4 kleszczy jest zarażony bakterią Boreliozy, która powoduje chorobę z Lyme (boreliozę). Jeśli nie jest ona właściwie leczona, może wywołać poważne zmiany w mięśniach, stawach, układzie nerwowym i w sercu. Do zakażenia dochodzi podczas ssania krwi wkłutego zarażonego kleszcza. Jest więc niezwykle ważne, by go usunąć, tak szybko jak to jest możliwe, najlepiej w 8 do 24 godzin. Szczypce do usuwania kleszczy zapobiegną podrażnieniu kleszcza oraz pozostawieniu części kleszcza w skórze podczas usuwania.

Około 10% ukąszeń kleszczy powoduje boreliozę. Jeśli usuniesz kleszcza za pomocą szczypiec do usuwania kleszczy w czasie do 24 godzin, ryzyko zakażenia zmniejsza się do minimum.

Środki ostrożności: nie dezynfekuj szczypiec alkoholem ani środkami antyseptycznymi. Nie ogrzewaj miejsca ukąszenia, gdyż ogłuszony lub ogrzany kleszcz doznaje szoku i uwalnia niebezpieczne patogeny. Zapisz datę ukąszenia, miejsce zajęte na ciele i obszar, w którym złapałeś kleszcza.

Specyfikacja:

  • specjalnie opracowana pęseta
  • końcówka umożliwi wyciągnięcie zarówno dorosłych, jak i młodych osobników
  • minimalne ryzyko uszkodzenia kleszcza
  • 2 chusteczki do dezynfekcji nasączone alkoholem
Parametr Wartość

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Inni klienci oglądali również...