Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

CARE PLUS Przyrząd do usuwania kleszczy TICK-OUT TICKS 2 GO

19,99 PLN

Koszt wysyłki od: 7,50 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 24 h (Czytaj więcej)

Przyrząd do usuwania kleszczy powinien się znaleźć w plecaku każdego wędrowca. Ticks 2 Go pozwala bezpiecznie i łatwo usunąć kleszcza. Specjalny chwytak mocno go przytrzymuje, przez co zmniejsza się ryzyko uszkodzenia insekta.

Czy wiesz, że ryzyko ukąszenia kleszcza jest równie wysokie w leśnych terenach, jak i w miejskich parkach? Nie ryzykuj! Gdy tylko zauważysz kleszcza na swojej skórze, usuń go za pomocą Tick-Out Ticks 2 Go.

Wszechobecne kleszcze roznoszą groźne choroby takie, jak borelioza, babeszjoza, a nawet odkleszczowe zapalenie opon mózgowych. Występują nie tylko w zalesionych terenach, ale również w miastach. Jeśli więc wybierasz się na wakacje, spacerujesz z dzieckiem w parku czy wyprowadzasz psa na pobliską łąkę – jesteś narażony na ukąszenia.

Tick-Out Ticks 2 Go to profesjonalne szczypce, które umożliwią szybkie i bezpieczne usunięcie kleszcza. Posiadają końcówkę, która mocno uchwyci kleszcza i pozwoli na wyciągnięcie go w całości. Końcówka ta pomoże usunąć nie tylko dorosłego pajęczaka, ale również młode, mniejsze osobniki.

Care Plus to holenderska marka, której produkty szczególnie często używane są w tropikach. Bogata oferta firmy obejmuje preparaty, odzież i moskitiery chroniące przed insektami i słońcem, apteczki pierwszej pomocy oraz środki łagodzące pogryzienia

Specyfikacja:

  • waga: 25 g
  • szczypce do usuwania kleszczy
  • końcówka umożliwia wyciągnięcie zarówno dorosłych, jak i młodych osobników
  • szybko i bezpiecznie usuwa kleszcze za pomocą jednego ruchu
  • zapobiega ściskaniu lub odrywaniu części kleszcza
Parametr Wartość

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Inni klienci oglądali również...