Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

WSP Przewodnik Narciarstwo wysokogórskie w Wysokich Taurach

Promocja 29,94 PLN
-40% 49,90 PLN

Koszt wysyłki od: 7,50 PLN

Brak dodatkowego wyboru.

Wysyłamy w ciągu 24 h (Czytaj więcej)

Przewodnik skiturowy po Wysokich Taurach opisuje tylko niewielką acz reprezentatywną część istniejących tras. Wyboru tras dokonano z myślą by z jednej strony dogodzić zróżnicowanym potrzebom narciarzy turowych, z drugiej zaś sprawiedliwie potraktować poszczególne regiony i pasma górskie.

Sąsiadują ze sobą opisy popularnych tur oraz tras, na które mało kto się zapuszcza. Niektóre z tras należy pokonywać się w grudniu, na inne zaś zaleca się wychodzić na wiosnę - nawet w maju. Opisane trasy powinny zaspokoić gusta turowców o różnym stopniu zaawansowania, ale bez wątpienia pozostawią uczucie niedosytu. I o to właśnie autorowi chodziło. Każda trasa została przedstawiona w osobnym rozdzialiku. Dla każdej z nich przewidziano mapkę z zaznaczonym przebiegiem trasy. Przy opisie każdej z tras podano wszystkie ważne informacje praktyczne dot. dojazdu, bazy noclegowej (schroniska), czasu przejścia, stopnia trudności, różnicy wysokości, nachylenia stoków oraz ich ekspozycji, zalecanej pory wędrówki, itp. 

Parametr Wartość
Liczba stron112
Format120 x 168 mm

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Nie ma punktów za ten produkt.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Dane techniczne

Liczba stron112
Format120 x 168 mm

Inni klienci oglądali również...