Produkty do porównania (0)

(zwiń)

Nie dodano żadnych produktów do porównania. Podświetl i zaznacz 2, 3 lub 4 produkty na liście.

Produkty wskazane do porównania:

Facebook

(zwiń)

FJORD NANSEN Namiot SPLIT

Promocja 899,10 PLN
-10% 999,00 PLN

Wysyłka: GRATIS!


Rozmiary

Jak dokonać pomiaru ?

Wysyłamy w ciągu 2-5 dni (Czytaj więcej)

FJORD NANSEN SPLIT to wysokiej jakości namiot campingowy dla sześciu osób posiadający dwie oddzielne sypialnie. W obu sypialniach znajdują się praktyczne kieszenie i zaczepy ułatwiające zachowanie porządku wewnątrz namiotu. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni przedsionka przez odczepienie mniejszej sypialni od namiotu. Obie sypialnie posiadaja w wejściach moskitiery, które można zamknąć dodatkową powłoką. Na tylnej i przedniej ścianie namiotu - dwa zamykane otwory wentylacyjne, zapobiegające nadmiernej kondensacji pary wodnej na wewnętrznej powierzchni tropiku. Odciagi są w jaskrawym kolorze, poprawiającym ich widoczność - dzięki temu łatwiej uniknąć potknięcia. Wszystkie szwy tropiku są laminowane. Dzięki unikalnym rozwiązaniom zastosowanym w namiotach Fjord Nansen ich rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko. Rozstawianie namiotu jest intuicyjne, poszczególne odcinki stelaża mają barwne końcówki ułatwiające orientację. Namiot rozbija się poprzez zamocowanie stelaża w rękawach. Powstaje konstrukcja tunelowa, do wnętrza której należy doczepić obie sypialnie. Można tego dokonać nawet podczas ulewnego deszczu, sypialnie pozostaną suche. Podobnie przy zwijaniu namiotu - zwijając najpierw sypialnie unikniemy ich zamoczenia. A dla nie lubiących tracić czasu sypialnie można pozostawić doczepione na stałe do tropiku, wówczas rozbijana i zwijana jest całość. Obszerny przedsionek pomiędzy sypialniami posiada trzy niezależne wejścia: 2 boczne i jedno przednie - dostepne po odczepieniu mniejszej sypialni. Daszek każdego z wejść można podnieść i mocując na masztach utworzyć werandę (2 maszty do werandy są w komplecie razem z namiotem). Wejścia tropiku zapinane są zamkami TH krytymi dodatkowymi listwami przeciwdeszczowymi, zabezpieczonymi rzepami.

Specyfikacja:

 • Waga: 11,1 kg
 • Wymiary sypialni (dł x szer x wys): duża: 210 x 235/180 x 185/165 cm; mała: 120 x 235/180
 • Wymiary po spakowaniu (dł x średnica): 70 x 25 cm
 • Ilość osób: 6
 • Przedsionki: 1
 • Wejścia: 3
 • Materiał tropiku: Poliester PU (3000mm H2O)
 • Materiał sypialni: poliester
 • Podłoga: polietylen
 • Stelaż: włókno szklane
 • Szpilki: stalowe
 • W wyposażeniu namiotu: kompresyjny pokrowiec, dwa maszty do rozstawienia werandy.

 

Namiot campingowy dla całej rodziny. Dwie oddzielne sypialnie i obszerny przedsionek - komfortowy domek na familijne wakacje!

    Namiot posiada dwie oddzielne dwusosobowe sypialnie. Ich powierzchnia pozwala na dokoptowanie po jednej dodatkowej osobie do każdej z nich.
    W obu sypialniach znajdują się praktyczne kieszenie i zaczepy ułatwiające zachowanie porządku wewnątrz namiotu.
    Wysoki przedsionek pod kopułą pozwala na stworzenie przestrzeni mieszkalnej i gospodarczej, zwłaszcza na czas niepogody. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni przedsionka przez odczepienie jednej z sypialni od namiotu powstaje wówczas dodatkowa przestrzeń na schowanie dużego bagażu - rowerów, motocykli, deski surfingowej, kajaków jednoosobowych itp.
    Obie sypialnie posiadaja w wejściach moskitiery, które można zamknąć dodatkową powłoką.
    Otwory wentylacyjne zapobiegają nadmiernej kondensacji pary wodnej na wewnętrznej powierzchni tropiku.
    Odciagi są w jaskrawym kolorze, poprawiającym ich widoczność - dzięki temu łatwiej uniknąć potknięcia o szarówce.
    Wszystkie szwy tropiku są laminowane.
    Dzięki unikalnym rozwiązaniom zastosowanym w namiotach Fjord Nansen ich rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko. Rozstawianie namiotu jest intuicyjne, poszczególne odcinki stelażą mają barwne końcówki ułatwiające orientację. Namiot rozbija się poprzez zamocowanie stelaża w rękawach, poczynając od środkowej kopuły przedsionka, potem boczne stelaże nad sypialniami. Powstaje konstrukcja namiotu, do wnętrza której należy doczepić obie sypialnie i całość umocować do podłoża. Można tego dokonać nawet podczas ulewnego deszczu, sypialnie pozostaną suche. Podobnie przy zwijaniu namiotu - zwijając najpierw sypialnie unikniemy ich zamoczenia. A dla nie lubiących tracić czasu sypialnie można pozostawić doczepione na stałe do tropiku, wówczas rozbijana i zwijana jest całość.
    Obszerny przedsionek pomiędzy sypialniami posiada dwa wejścia. Daszek każdego z wejść można podnieść i mocując na masztach utworzyć werandę (2 maszty do werandy są w komplecie razem z namiotem). Wejścia tropiku zapinane są zamkami TH krytymi dodatkowymi listwami przeciwdeszczowymi, zabezpieczonymi rzepami.
    W wyposażeniu namiotu: kompresyjny pokrowiec, dwa maszty do rozstawienia werandy.
Parametr Wartość
Waga11,1 kg
Gwarancja24 miesiące
Wymiary po spakowaniu70 x 25 cm
Ilość osób6
Materiał tropikuPoliester PU (3000mm H20)
Materiał podłogi polietylen
Materiał sypialnipoliester
Wymiary sypialniduża 210 x 235/180 x 185/165 cm / mała 120 x 235/180
Przedsionek 1
Wejścia3
Stelaż zewnętrzny włókno szklane

Wyślij zapytanie o produkt

Kupując w Outdoorzy.pl możesz zbierać punkty lojalnościowe, które możesz zamienić na kwotowe kupony rabatowe i użyć już przy kolejnych zakupach. W ten sposób otrzymasz dodatkowy rabat na zakup swoich ulubionych produktów!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów które doładują twój kupon rabatowy o wartość 32,00 PLN.*

* - Kupon jest do wykorzystania jako zniżka przy kolejnych zakupach.

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Dane techniczne

Waga11,1 kg
Gwarancja24 miesiące
Wymiary po spakowaniu70 x 25 cm
Ilość osób6
Materiał tropikuPoliester PU (3000mm H20)
Materiał podłogi polietylen
Materiał sypialnipoliester
Wymiary sypialniduża 210 x 235/180 x 185/165 cm / mała 120 x 235/180
Przedsionek 1
Wejścia3
Stelaż zewnętrzny włókno szklane

Inni klienci oglądali również...