GRANGER'S Pasta do butów PASTE WAX

SKU
0799756005079
Cena regularna 30,00 zł Cena specjalna 25,49 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 24 godz.
Inpost: 8.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 8.95 zł
Świetna pasta woskowa Paste Wax firmy Granger's, do butów wykonanych z gładkiej skóry. Pozwla w łatwy i skuteczny sposób zabezpieczyć buty przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Cechy
 • Waga: 80 g
 • Wykonana na bazie wosku pszczelego
Powrót woskowej pasty konserwująco - impregnującej do butów wykonanych z gładkiej (licowej) skóry o różnej grubości. Na prośbę klientów pasta została przywrócona do kolekcji. Dzięki zamianie silikonu na wosk pszczeli, wyeliminowano efekt klejenia się powierzchni buta. Dzięki zamianie silikonu na wosk pszczeli, wyeliminowano efekt klejenia się powierzchni buta.

Teraz buty z gładkiej skóry będą gładkie, odżywione i zabezpieczone przed wodą, solą i brudem.Sposób impregnacji:1. Usuń sznurówki i dokładnie wyczyść (umyj) obuwie.2. Cholewki powinny być suche.3. Nanosząc przy pomocy szmatki lub szczoteczki niewielkie ilości impregnatu wcieraj je w skórę butów.4. Nanosząc przy pomocy szmatki lub szczoteczki niewielkie ilości impregnatu wcieraj je w skórę butów.4.

Poczekaj, aż impregnat zostanie wchłonięty przez obuwie.5. Usuń ewentualny nadmiar impregnatu ściereczką.
  Shoe & Boot Foaming Cleaner to pianka do czyszczenia obuwia,która nie wymaga użycia wody. Shoe & Boot Foaming Cleaner to pianka do czyszczenia obuwia,która nie wymaga użycia wody..
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:GRANGER'S Pasta do butów PASTE WAX
  Twoja ocena

  Inne produkty tej marki